Näitan ainukest tulemust

Kre-Alkalyn

Kre-Alkalyn ® ehk kreatiin alkalüün sisaldab patenteeritud kreatiin monohüdraadi vormi, mida iseloomustab kõrge bioloogiline kättesaadavus. Lihaskoes seotakse kreatiin fosforiga luues fosfokreatiini. Sellisel kujul sisaldab see bioenergilist sidet, mis annab lagundamise käigus lihastele vajalikku energiat.

Kre-Alkalyn on ainuke kreatiini monohüdraat-toode, mis oma pH taset 12, sest selle molekulid on sünteesitud puhveragentidega. See tähendab ka seda, et kre-alkalyni ei pea võtma nõnda suures koguses, nagu on soovitatud võtta puhast kreatiin mõnihüdraati. Loe lähemalt

-18%
Original price was: €44.90.Current price is: €36.89.
Kuumakse al. 6.27
-10%
Original price was: €49.90.Current price is: €44.89.
Kuumakse al. 7.63

Kreatiin monohüdraat

Kreatiin monohüdraat on kõige populaarsem ja enim uuritud kreatiini vorm. Kreatiin monohüdraat on kõige sobilikum neile, kes soovivad suurendada jõudu, kiirust ja puhast lihasmassi. Sajad uuringud on tõestanud, et kreatiin monohüdraat aitab parandada jõudu, vastupidavust ja lihaskasvu. Kreatiin monohüdraat vähendab üldist taastusaega ja ka taastusaega intensiivsete treeningseeriate vahel.

Kreatiin monohüdraat aitab kehal toota suuremaid koguseid adenosiintrifosfaati, mis on vajalik tõhusaks lihaste kokkutõmbumiseks. Suurem kogus adenosiintrifosfaati parandabki tugevuse, jõu ja vastupidavuse taset.

Kreatiin monohüdraat on kõige kuluefektiivsem toidulisand, kui eesmärgiks on jõu ja lihaste arendamine. Kreatiini leidub meie kehades ka looduslikult ning valdav enamus sellest on lihastes. Lisakreatiini tarbimine aitab kiirendada valkude sünteesi ning seeläbi aitab kaasa lihaste arengule.

Loe rohkem kreatiini kohta lisaks SIIT!