Näitan ainukest tulemust

Magneesiumihelbed

Magneesiumihelbed on eriti peenel ja hästilahustuval kujul parimaks magneesiumiallikaks Sinu kehale. Magneesium imendub eriti hästi meie organismi läbi naha ja seetõttu on lihtsaim moodus selle tarbimiseks teha jalavanne või lisada helbeid ülekeha vannivette.

Magneesium on meile hädavajalik ning seda sisaldavad eriti meie lihased ja ka veresooned. Tavatoidust seda piisavalt saada võib olla vahest raske ja võib tekkida levinud magneesiumipuudulikkus. See võib väljenduda lihaspingete, krampide, halva une ja stressi läbi. Loe lähemalt

-37%
Original price was: €8.90.Current price is: €5.59.

Magneesiumkloriid on hapniku ja vee järel kolmas eluks vajalik aine ning mängib olulist rolli energia tootmisel, südamerütmi hoidmisel ja lihaste korralikus funktsiooneerimises. Paljud inimesed kannatavad magneesiumipuuduse all, kuna magneesiumi on teistmoodi võimalik saada vaid toidust, inimese keha ise seda ei sünteesi. Toidus olev magneesiumi hulk on tavaliselt sellele tähelepanu pööramata väga inimaalne ning isegi korralik ja tasakaalustatud toitumine ei pruugi tagada piisaval hulgal magneesiumi. Kõige kiirem ning effektiivsem viis magneesiumipuudust leevendada on naha kaudu. Samuti on võimalik magneesiumipuudust leevendada magneesiumi tablettide, kapslite või pulbriga. Vaata neid SIIT!

Kasutamine

Jalavanni jaoks 4 liitri vee kohta u 150g helbeid sooja (kuid mitte tulisesse) vette segada ning hoida jalgu vannis u. 20min. Ülekeha vanni korral sega vannivette 500g-1000g helbeid ning ole vannis u. 20 minutit. Ülekeha-vanne võib teha maksimaalselt 1 kord päevas. Nii jala- kui ülekeha vanne võib teha kokku 4-7 korda nädalas.

Säilitamine

Hoiusta toatemperatuuril, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas. Sulge kindlasti pakend peale kasutamist õhukindlalt ning jälgi pakendil olevat parim enne kuupäeva.

Hoiatus

Mitte kasutada neerupuudulikkuse, soolte ummistuse, Myasthenia gravis´e (närvi-lihasnõrkuse haiguse) ja väga aeglase pulsi korral. Mitte söömiseks! Kasutada vaid välispidiselt vannidena.