Näitan ainukest tulemust

Maapähklivõi

Maapähklivõi on röstitud ja jahvatatud maapähklitest valmistatud võie, mis on levinud toiduaine Ameerika Ühendriikides ja Kanadas, Hollandis, Suurbritannias ning teatud Aasia riikides, eriti Filipiinidel ja Indoneesias. Viimastel aastatel on see levimas ka väga laialdaselt üle kogu Euroopa.

Kaks peamist maapähklivõi tüüpi on krõmpsuvad (Crunchy) ja siledad (Smooth).
Crunchy maapähklivõi puhul lisatakse parema tekstuuri saavutamiseks maapähkli tükikesi. Smooth maapähklivõis on pähklid ühtlaselt jahvatatud, moodustades kreemja struktuuri. Ameerika Ühendriikides nõuavad toidualased eeskirjad, et iga toode, mis on märgistatud kui pähklivõi, peab sisaldama vähemalt 90% maapähkleid, ülejäänud 10% sisaldab tavaliselt soola, magusaineid ja emulgaatorit või karastatud taimeõli, mis takistab maapähkliõli eraldumist. Ühendriikides ei tohi ükski maapähklivõi sisaldada kunstlikke magusaineid, keemilisi säilitusaineid, looduslikke või kunstlikke värvaineid.

Fit360 lähtub oma valikus 100% puhtuse printsiibist. Reeglina on meil müüdavad maapähklivõid kõik 100% puhtad, siiski võib olla erandeid – soovitame lugeda enne pähklivõi soetamist toote infot. Loe lähemalt

-17%
Original price was: €11.90.Current price is: €9.89.
-17%
Original price was: €11.90.Current price is: €9.89.
-25%
Original price was: €7.90.Current price is: €5.89.
-14%
Original price was: €9.90.Current price is: €8.49.
-16%

Kalorivabad kastmed

100% Peanut Powder (500g)

Original price was: €8.90.Current price is: €7.49.
-11%
Original price was: €12.90.Current price is: €11.49.
-11%
Original price was: €12.90.Current price is: €11.49.
-11%
Original price was: €12.90.Current price is: €11.49.

Maapähklivõi kasutamine

Maapähklivõi on suurepärase maitse ja väga suure toiteväärtusega toode. Pähklivõi koosneb pähklitest ja tänu sellele on see väga suure proteiinisisaldusega nagu pähklid isegi. Valgud on kõige olulisem lihasmassi kasvatamiseks vajalik aine. Ühtlasi on pähklivõi ka üsna kõrge rasvasisaldusega, sisaldades umbes 40 protsenti rasva. Aga see ei ole põhjus muretsemiseks, sest tegemist pole mitte kahjulike rasvadega, vaid loodusliku taimse rasvaga, mis on meie organismile kasulik. Pähklivõi on väga kõrge kalorisisaldusega ning juba väike kogus annab täiskõhu tunde ja korraliku koguse energiat. Just sel põhjusel on soovitatav see imemaitsev toode oma menüüsse lisada. Nautige seda lihtsalt saial või röstsaial. See maitsev toode on ka väga sobilik magustoitudesse või kokteilidesse lisamiseks. Pähklivõid võib kasutada ka küpsetistes – see on suhkruvaba ja lisab hõrku pähkliaroomi. Pähklivõi on omataolistest kõige populaarsem.

Maapähklivõi Retsept

Leidmaks fantastilisi ja imemaitsvaid maapähklivõi retsepte – visake pilk peale meie Facebooki ja Instagrami lehele. Aeg ajalt postitame sinna pähklivõist valmistatud imeliste toitude retsepte ning ka palju muid toidulauda rikastavaid retsepte. Kui vajate midagi konkreetset, siis võite ka kirjutada meile: info@fit360.ee.

Vaadake ka meie Mandlivõisi SIIT ja India Pähklivõid SIIT!