Näitan ainukest tulemust

Tribulus

Tribulus ehk Tribulus terrestris on väike leheline taim, mida tuntakse ka kui Gokshura, caltrop ja kitsepea nime all. Kasvab üle paljudes paikades sh Euroopas, Aasias, Aafrikas ja Lähis-Idas.

Tribulus terrestris on loomne taim, mis kasvab laialdaselt üle maailma, eriti kuiva kliimaga kohtades. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kelle eesmärk on parandada oma füüsilist ja seksuaalvõimekust. Tribuluse taime juuri ja viljasid on meditsiinis kasutatud sajandeid ning on tuntud tervist toetavate omaduste poolest. Eriti aga just meeste libiido ja testosterooni osas. Tribulust kasutavad ka paljud võistlevad sportlased oma menüüs populaarse toidulisandina. Kindlasti sobib see ka harrastajatele.

Ajalooliselt on nii Tribuluse juurt kui ka lehtesid kasutatud meditsiinilistel otstarbetel ning see taim on tuntud traditsioonilises Hiina meditsiinis kui ka Ajurveedas. Taime kasutati mitmete terviseprobleemide ravis nagu nt põiepõletiku ja paistetuse alandamisel kuid üldiselt on seda kasutatud libiido tõstmise eesmärgil. Loe lähemalt

-17%

Testosterooni tõstjad

ICONFIT Tribulus (90caps)

9.89
-12%

Testosterooni tõstjad

TestoJack 100mg (60vCaps)

29.89
-14%

Testosterooni tõstjad

Tribulus Terrestris 90 (360tabs)

11.89
-13%

Testosterooni tõstjad

Tribulus Terrestris Ekstrakt (100g)

12.89
-19%

Testosterooni tõstjad

Tribulus (150 caps)

21.89
-13%

Testosterooni tõstjad

Testo Booster (90caps)

12.89
-20%

Testosterooni tõstjad

Tribulus Terrestris 90 (60caps)

11.89
-13%

Testosterooni tõstjad

Tribulus Terrestris 95 (60caps)

12.89
-7%

Testosterooni tõstjad

STACKER2 Testo-4HD (120caps)

36.99
Kuumakse al. 6.29
-13%

Testosterooni tõstjad

Testo Extreme (90caps)

12.89
-14%

Testosterooni tõstjad

Universal Tribulus Pro (110caps)

29.89

Tribulus Terrestris

Uuringutest on selgunud, et Tribulusel võib olla positiivne veresuhkrut ja kolesterooli reguleeriv roll. Ühtlasi on leitud, et Tribuluse ekstrakt võib tõsta testosterooni tootlikust. Samas saab kindlalt väita, et see omab olulist positiivset efekti nii mehe kui ka naise libiidole.

Uuringutes osalenud inimesed kinnitasid, et tarbides Tribulust, tõusis nende seksuaalne iha varasemast kõrgemale ning rahuldus on parem kui varem. Eelkõige olid positiivsed tulemused inimestel, kellel oli madal libiido. Ühtlasi on uuringud leidnud, et Tribulus Terrestris parandab oluliselt erektsioonihäireid.

Tribulus toidulisand

Tribuluse toidulisandit on olemas nii kapsli, tabletti kui ka pulbri kujul. Leia endale sobiv variant allpool valikust.

See on suurepärane looduslik toidulisand, mis abistab alanenud libiido tõstmisel ning seksuaaliha ja rahulduse parandamisel. Arvestades, et üheks toimeks on ajukeemia tõhustamine ja libiido tõstmine, võib see olla hea valik meeleoluhäiretega inimestele, kes tarvitavad antidepreassante, sest enamus antidepressandid alandavad seksuaaliha. Tribulus Terrestris on hästi talutav ning ohutu viis kuidas parandada enese elukvaliteeti eelpool välja toodud valdkondades.

Vaata ka meie teisi Testosterooni tõstjaid SIIT!

Allikad: biotheka.ee