Kui sa oled spordiklubi esindaja, treener või lihtsalt aktiivne inimene, siis leiad sa väga head tingimused koostööks.

  • Korralik kasumimarginaal edasimüügiks
  • Soodsad hinnad
  • Kiire tarne
  • Head maksetingimused
  • Tuntud brandid

Uuri tingimusi: info@fit360.ee

KOOSTÖÖPARTNERID

BNM-Training

Meriton Spordiklubi

Liina Laur

Reval Sport

MEIE SPORTLASED

KAROLIINA VILLILÄ (MAIHIKOSKI)

SIIM KELNER

DIOGO COELHO

JANE TAMMEARU

Fit360 toetab

Uku Jürjendal

Fit360-st saan kõik vajalikud toidulisandid. Vitamiinid, mineraalid ja preworkoutid,. Tean täpselt mida vajan ja nimekiri on üsna pikk. Vitamiinidest D, K, B-kompleks. Mineraalidest magneesium ja zinc. Preworkoutidest beta alaniin, tsitrulliin-malaat, kreatiin, kofeiin ja bcaa. Mul on alati tähtis, et saaksin oma preworkouti komponendid puhtal kujul ja ilma maitseteta, siis saan ise kokku segada õige segu!

Maikel Astur

Fit360 on olnud minu toetaja juba aastaid. Saan alati poest kõik, mida tugevateks treeninguteks ja taastumiseks vajan. Nende professionaalne lähenemine ning alati soe vastuvõtt poodi sisenedes on põhjus, miks nad siiani on minu number üks valik.

Henry Rohtla

Toidulisandid kuuluvad iga sportlase toidulauale nagu amen kirikus. Fit360st saan kvaliteetseid toidulisandeid juba 3 aastat ja olen väga rahul. Kiire taastumine ja power järgmisteks trennideks on garanteeritud.

KK Pärnu Sadam

Pärnu Sadama korvpallimeeskonna jaoks on üheks väga oluliseks lüliks nii treeningutel kui taastumisel Fit360 tooted. Enim leiavad kasutust meie meeskonnas energiat andvad joogipulbrid treeningute eel ning ajal, proteiini sisaldavad joogipulbrid treeningute järgselt taastumiseks ning erinevad vitamiinid immuunsuse tugevdamiseks. Vaieldamatud lemmikud on erinevad BCAA pulbrid ning ei möödu ühtegi mängupäeva, mil C4 energiapulber kasutust ei leiaks.

Astrid Johanna Grents

Fit360 on minu kõrval juba aastaid. Poksivõistlusteks valmistumine on füüsiliselt väga kurnav ja kuna poksijana pean kindlasse kaalukategooriasse mahtuma, siis olen energiadefitsiidis kuni võistlusteni. Söön vähem ja treenin rohkem ning seetõttu paratamatult toidust kõiki vajalikke toitaineid kätte ei ole võimalik saada. Siinkohal varustab mind Fit360 kõikvõimalike vitamiinide, mineraalide, bcaa ja valkudega, et taastumine oleks parim ka suurema füüsilise koormuse all. Olen väga tänulik abi eest!