Fit360.ee – Toidulisandite, sporditoidu, supertoidu, tervisetoidu  ja treeningvarustus pood, mis tegutseb turul alates aastast 2015. Meie toodete müük toimub peamiselt internetis ning samuti on meil olemas ka füüsiline pood aadressil Aia 20/1, Tallinn, 10111. Oleme nii poes kui ka e-poes kokku täitnud üle 70 000 tellimuse ning see number kasvab jõudsalt iga päevaga. Oleme liikunud aastalt aastale kasvavas tempos ning oleme klientide usalduse eest siiralt tänulikud. Püüame hoida oma kõrget kvaliteeti nii klienditeeninduses kui ka pakutavate toodete nöol.

Pakume suurt valikut erinevatest brandidest. Meilt leiad maailma tuntumaid brande nagu: Optimum Nutrition, Muscletech, Biotech USA, BSN, Cellucor, Mutant, UNIVERSAL,  Swanson, Now Foods ja paljud teised. Lisaks leiad meilt ka Euroopa usaldusväärsemaid tootjaid: QNT, Power Systems, Real Pharm, Evolite, Olimp ja palju teisi. Samuti oleme ühed suurimad edasimüüjad kodumaise ICONFIT toodetele.

Meie populaarsemad tootekategooriad on : Valgud/Proteiinid, Aminohapped, Rasvapõletajad, Vitamiinid/Mineraalid, Kreatiinid, Kollageenid, Kasulikud Rasvhapped, Supertoidud, Toidulisandid liigestele ning palju teisi huvitavaid ja põnevad kategooriad, mida võid vaadata SIIT.

Fit360 meeskonnas on ühendatud akadeemilised teadmised spordist ja aastakümnete pikkused kogemused treeningsaalides. Suudame pakkuda lahendusi nii algajatele kui ka tippudele ja oleme valmis jagama Teiega oma kogemusi. Fit360 meeskonna enamus liikmed on kõrgharidusega, mis tähendab, et oskame teha põhjaliku eeltööd meil müüdavatest toodetest ning tunneme oma valdkonda väga hästi.

Oleme alati avatud ettepanekutele Teie poolt, mis võiksid meid veel paremaks aidata – hindame igasugust tagasisidet väga kõrgelt.

FIT 360 ESINDUSKAUPLUS: Asume Tallinna suurima spordiklubi – Reval Sport  spordiklubi külje all Tallinnas, Aia tänav 20/1, 10111.

OLEME AVATUD:

E-R: 11.00-19.00

L: 10.00-15.00

P: SULETUD

Poe telefoninumber: +372 688 9621