Näitan tulemusi 1–64, kokku 69 tulemust

Rasvapõletajad

Rasvapõletajad aitavad efektiivselt kehakaalu langetada. Rasvapõletajaid kasutavad füüsiliselt aktiivsed inimesed rasva kiireks kõrvaldamiseks. Rasvapõletus on pikaajaline protsess ning tulemuste nägemisega läheb aega.

Sportlike rasvapõletusvahendite kasutamine on palju tõhusam ja mugavam, mis võib treeningul märkimisväärselt kiirendada rasvarakkude kadu. Kõige tõhusamad rasvapõletajad meestele ja naistele näitasid tulemust koos füüsilise koormusega. Lühikese aja jooksul on võimalik näha märkimisväärseid tulemusi.

Rasvapõletaja kasutamine koos treeninguga võimaldab aktiveerida inimese keha ainevahetusprotsesse ja oluliselt vähendada kehakaalu. Ilma kehaliste harjutusteta on rasvapõletajate kasutamisel minimaalne positiivne mõju. Rasvapõletajad sisaldavad mitmeid komponente, mis võivad oluliselt kiirendada ainevahetust organismis. Loe lähemalt

-14%

Aju Tegevus / Nootropic

Berberine 500mg (90tabs)

11.89
-14%

Aju Tegevus / Nootropic

Berberine HCL (60tabs)

18.89
-5%
37.89
Kuumakse al. 6.44
-29%

Treeningeelne ja erguti

Caffeine (90tab)

4.89
-5%

Treeningeelne ja erguti

Cellucor C4 Ripped 30 servings

34.90
Kuumakse al. 5.93
-11%

Kasulikud rasvhapped

Elite Krillõli (60caps)

16.89
-20%

Supertoit/Tervisetoit

Garcinia Cambogia (90 vCaps)

7.89
-18%

Aju Tegevus / Nootropic

Guarana 22% Caffeine (100caps)

8.89
-12%
-13%
-13%

Vitamiinid ja Mineraalid

Kurkum + Must Pipar + Ingver (90tabs)

16.49
-10%
-13%

Kasulikud rasvhapped

MCT Oil Powder (200g)

12.89
-23%

Rasvapõletajad

Piperiin (90tabs)

6.89
-23%
-13%

Rasvapõletajad

Resveratrol (60 vCaps)

12.89
-8%

Supertoit/Tervisetoit

CLA Pulber (300g)

23.90
-52%
-45%

Supertoit/Tervisetoit

MCT õli palmisüdamikust (400ml)

14.90
-21%
-14%

Supertoit/Tervisetoit

Green Tea Extract (90tab)

11.89
-24%

Kasulikud rasvhapped

Evolite CLA (100 gelcaps)

12.89
-31%

Joogid/Batoonid Karbi ja kastiga

QNT L-Carnitine 2000mg Drink (12x700ml)

20.40
-17%
-14%

Rasvapõletajad

L-Carnitine (150 caps)

24.90
-20%

Rasvapõletajad

L-carnitine (90caps)

11.89
-14%

Rasvapõletajad

L-Carnitine (90caps)

11.89
-54%
13.9021.90
-12%
29.90
-12%
-16%

Rasvapõletajad

Reduct Burn (90 tabs)

19.99
-16%

Dieet/Toidukorra asendus

Diet Whey (1kg)

29.49
-20%
-10%

Vitamiinid ja Mineraalid

ALA (90tabs)

25.89

Vitamiinid ja Mineraalid

ALA 200 alfalipoiinhape (120caps)

34.90
Kuumakse al. 5.93
-17%

Aju Tegevus / Nootropic

Berberiin 500mg (90tab)

9.89
-29%

Aju Tegevus / Nootropic

Berberine HCL 97% (90 vCaps)

19.89
-18%
12.99
-11%
39.89
Kuumakse al. 6.78
-15%
16.89
-13%

Rasvapõletajad

Fat Burner Vege (60vCaps)

12.89
-41%
5.89
-67%
4.90

Milleks kasutatakse rasvapõletajat?

Inimestel, kes esimest korda kuulsid sõna rasvapõletajad, oli palju sarnaseid küsimusi. Paljudel on vale ettekujutus toote mehanismist, et vabaneda ülekaalust ja rasvumisest. Parim rasvapõletus tagab paksenenud rasvarakkude lõhestumise ja võimaldab regulaarsete treeningutega lühikese aja jooksul, saavutada sale figuur.

Tõhusad Rasvapõletajad

1. Aitavad vähendada söögiisu
2. Kiirendavad keha ainevahetuse protsesse.
3. Võimaldab uute rasvarakkude moodustumist blokeerida.Vähendab rasvade ja süsivesikute sisaldust soolestikus minimaalse tasemeni.
4. Vähendab rasvade ja süsivesikute sisaldust soolestikus minimaalse tasemeni.
5. Võimaldavad kauem ja efektiivsemalt trenni teha
6. Soodustab rasvkoe aktiivset ümberkujundamist kehas.

On olemas mitmeid tõhusaid rasvapõletajaid, millel on oma individuaalsed funktsioonid. Ei ole olemas ühte kindlat universaalset meetodit, mis paneb rasva põlema. Kaalu langetusel tuleb arvestada keha eripärasustega ning valida just endale kõige paremini toimivad rasvapõletajad – nii on võimalik saavutada parim tulemus.

On olemas mitmeid erinevaid tüüpi rasvapõletajaid:

Termogeene rasvapõletaja

Aitab rasva põletada läbi keha temperatuuri suurendamise. Ainevahetus kiireneb oluliselt. Parima tulemuse saavutamiseks kasutada toodet pikaajaliselt ent teha ka pause. Näiteks 1 tsükkel: 2 kuud tarbi, 1 kuu puhka. Termogeensed rasvapõletajad on enamasti kompleks-rasvapõletajad, see tähendab, et nad on segu mitmest erinevast koostisosast, kus reeglina on sees ka kofeiin.

Meie parimad termogeensed rasvapõletajad on: Thermo Shape ; Fat Burner Extreme; Reduct Burn ; Thermo Speed Extreme ; Lipo 6 ja paljud teised...

L-karnitiin

L-karnitiin ehk Karnitiin on vitamiinse toimega vesilahustuv ühend. L-Karnitiin on oluline keha poolt lüsiinist toodetav aminohape, mille kõige olulisem ainevahetuslik funktsioon on pika ahelaga rasvhapete transportimine oksüdatsiooniks lihaste mitokondritesse. Südamelihas, mis on oluline metaboolse energia allikas, on sõltuv eelpool nimetatud mehanismi toimimisest. Sportlased eelistavad sageli L-Karnitiini just selle füsioloogilise rolli tõttu. Lisaks on karnitiinil oluline ülesanne pruuni rasvkoe termogeneesis ja glükoneogeneesi regulatsioonis. Seetõttu eelistavad seda sageli kaalulangetajad. Karnitiin võib parandada ka seemneraku motoorikat ja soodustada meeste fertiilsust.

L-Karnitiin on tugevatoimeline rasvapõletaja, sest see vastutab rasva transportimise eest rakkudesse, kus toimub keha energia tootmine. Lihastes karnitiini hulga tõus toetab rasvapõletusprotsesse ja kuna keha muutub tõhusamaks “kütuse” töötlemisel, aitab see suurendada üleüldist energiataset. Karnitiini tõus kehas parandab ka füüsilist tulemuslikkust, põletab rohkem rasva, säästab glükogeeni varusid, puhastab lihaseid laktaadist ja suurendab anaboolse hormooni reageerimist.

Stimulandivabad Rasvapõletajad

Stimulandivabad Rasvapõletajad on rasvapõletajad, kus puudub stimulant ehk erguti. Tavaliselt suurendavad ergutid südame rütmisagedust, vererõhku ja lihastoonust ning ergutavad mõttelendu. Tuntumad ergutid on kofeiin ja nikotiin ning narkootiliste ainete hulka kuuluvad kokaiin ja amfetamiin. Eestis on meditsiinis kasutuses ka erguti metüülfenidaat (Ritalin). Seega on stimulandivabad rasvapõletajad loodud neile, kes mingil põhjusel ei soovi või neile on vastunäidustatud ergutid.

Kroom

Uuringud kroomi toime kohta diabeedi puhul ja ka seoses kaalulangetamisega on andnud mõneti vastuolulisi tulemusi, kuid suur osa neist on tuvastanud positiivse mõju. Kui kroomi napib, siis on veresuhkru, kolesterooli ja triglütseriidide tasemed kõrged. Kroom aitab paljudel juhtudel ka kaalu langetada, sest ülekaal on seotud veresuhkru tasakaalu häirumisega. Kuid peab rõhutama, et tulemusi saadakse vaid siis, kui organismis esineb tõepoolest kroomipuudus.

Rohelise Tee Ekstrakt

On leitud, et rohelise tee ekstrakt suurendab maksas rasva lõhustumist, seetõttu on lihastel rohkem energiat ja suureneb jõudlus. Võimalik, et roheline tee lülitab ainevahetuse kõrgendatud rasvapõletusprogrammile. Rohelise tee puhul on võimalik, et osad toidulisandi brandid on sinna juurde lisanud ka kofeiini. Rohelist teed kindlasti mitte segamini ajada rohelise kohviga, kus on naturaalsel teel kofeiini jäljed olemas.

CLA – Konjugeeritud linoolhape

CLA kohta tehtud uuringud on kinnitanud järgmist: aitab kasvatada lihaseid, toimib rasvapõletajana ning loob optimaalse rakukeskkonna, mis on hea tervise eelduseks. Üks enim uuritud CLA eeliseid on selle potentsiaal toimida rasvapõletajana. Kuigi loomkatsetes võib olla tõendeid selle kohta, et CLA parandab rasva kadu, ei ole seda nii palju testitud inimeste peal. Ülevaates, milles võrreldi erinevaid CLA-toidulisandite strateegiaid, jõuti järeldusele, et 3g võib põhjustada mõõduka kehakaalu languse, kusjuures kaalukaotus aeglustub 6 kuu pärast.

Rasvapõletus

Kui tunned liigset muret tervise pärast, siis pea kindlasti nõu arstiga. Rasvapõletajaid tuleks kasutada tsükklitena. Tarbida 2 kuud ning vähemalt 1 kuu pausi teha peale esimest tsükklit. Järgi kasutusjuhendit või pea nõu meie töötajaga Tallinna kaupluses (Aia 20/1, 10111)/e-maili teel info@fit360.ee. NB! Rasvapõletaja liigtarbimine ei too kiiremat tulemust - sellega kahjustad vaid oma tervist. Rasvapõletaja toime on kordades suurem, kui annad kehale pisiavalt füüsilist koormust. Omavahel paraku ei käi kokku rasvapõletus ning alkohol.

Sporditoitude maailmas eristatakse rasvapõletajaid nende mõju põhjal organismile. Ühed rasvapõletajad vähendavad isu, teised blokeerivad rasva probleemsetes piirkondades, kolmandad tõstavad kehatemperatuuri spordiga tegelemise ajal, mis aitab kaasa suurema hulga kalorite põletamisele. Enamik rasvapõletajaid kiirendavad rasvladestuste lagundamist ning suurendavad kalorite kulu, samal ajal tõstes energia kulu. Kuid kõik nad on ühe eesmärgiga – kaalulangetamine ning ilusam figuur.