Näitan tulemusi 1–32, kokku 58 tulemust

Proteiinibatoonid

Proteiinibatoonid on snäkid, mis sisaldavad keskmisest šokolaadist kõvasti rohkem proteiini ning eeldatavalt ka vähem suhkrut. Proteiinibatoone kasutatakse peamiselt vahepalana või pärast treeningut esimeseks kiireks toidukorraks. Lihase kasvatamise eesmärgil on soovituslik süüa pärast treeningut umbes 30 grammi valku. Keskmine füüsiliselt aktiivne inimene saab tegelikult oma toidust kogu vajaliku valgukoguse kätte. Miks siis tarbida valgubatoone? Vastus on, et peamiselt mugavuse tõttu.

Keskmine proteiinibatoon kaalub 45–60 grammi ning keskmine 50-grammine valgubatoon sisaldab 13–20 grammi valku. Parimad valguallikad on vadakuvalk, kaseiini valk või taimsed valgud. Kui proteiinibatoon annab rohkem kui 200 kcal ning seejuures valku alla 10 grammi, ei ole ilmselt tegemist valgubatooniga. Alati on oluline jälgida ka kogu kilokalorite hulka, mitte ainult seda, kui palju valku sees on. Mõned batoonid sisaldavad lausa 400 kcal ja sobivad kalorsuse poolest tervet einet asendama, seega on oluline teha selgeks, kas valgubatooni tarbimine on eine asendamiseks või vahepalaks. Proteiinibatoonid sobivad tarbimiseks igal ajal. Loe lähemalt

-20%

ALLNUTRITION

Muesli Bar (30g)

0.80
-11%

Joogid/Batoonid Karbi ja kastiga

PÄNDY kummikommid Karbiga (10x50g)

24.00
-11%

Proteiinibatoonid/Vahepala/Snäkid

Pändy Low-Fat Läätsekrõpsud (40g)

2.40
-8%

Joogid/Batoonid Karbi ja kastiga

Pändy proteiinibatoon (18x35g)

43.20
-17%

Chia seemned / Chia tooted

Crunchy Superseemned (300g)

9.89
-20%

Joogid/Batoonid Karbi ja kastiga

Peanut Time (12x60g) 34% Protein

24.89

Proteiinibatoonid/Vahepala/Snäkid

Peanut Time (60g) 34% Protein

2.60
-20%

Proteiinibatoonid/Vahepala/Snäkid

Proteiini Pannkoogid (1kg)

17.49
-20%

Joogid/Batoonid Karbi ja kastiga

QNT Enerjack (12x75g)

18.79

Proteiinibatoonid/Vahepala/Snäkid

QNT Enerjack (75g)

1.95

Proteiinibatoonid/Vahepala/Snäkid

QNT Protein Joy 36-38% (60g)

2.30

Proteiinibatoonid/Vahepala/Snäkid

QNT PROTEIN WAFER BAR (35g)

1.70

Valgubatoon

Ideaalse jõutrennijärgse proteiinibatooni valkude ja suhkru vahe võiks olla lähedane üks ühele, valkude kasuks. See tähendab, et kui batoon sisaldab 15 grammi valku, võiks see sisaldada 15 grammi süsivesikuid või vähem. Vahepalana ning neile, kes soovivad kaalu langetamise ajal näksida, on parem suhe see, kui valku on rohkem kui süsivesikuid. Süsivesikute alla kuuluvad ka kiudained, ja kui võimalik, otsi selline valgubatoon, milles on võimalikult palju kuidaineid.

Kui näed, et proteiinibatooni kirjelduses on liiga palju keerulisi või tundmatuid sõnu või pole täpsustatud valguallikat, võib olla hea mõte see selle asemel midagi muud valida. Loe pakenditelt makrotoitainete vahekordasid ja tee kindlaks, et saaksid parima toiteväärtusega batooni.

Kui treening on olnud pigem aeroobne ja vähese lihaskoormusega, sobib valida variant, milles on rohkem süsivesikuid ning vähem valku (nt 10 grammi kandis). Pärast korralikku jõutrenni on paslik tarbida suurema valgusisaldusega batooni, milles on valku 15 grammi või rohkem. Kui on võimalik leida batoon, milles on palju valku, kuid vähem süsivesikuid, on see sobilik tarbimiseks näiteks pärast rühmatrenni või aeroobset treeningut.

Batoonid sobivad hästi ka vahepalaks, kuid siinkohal on oluline jälgida suhkru sisaldust. Küll aga võib ühe proteiinibatooni kotti panna, et ei tekiks hetki, kus minnakse tühja kõhuga trenni või ostetakse tühja kõhu leevendamiseks midagi ebatervislikku.

Meilt leiad parima hinnaga proteiinibatoonid ning lisaks ka muid tervislike ja madala suhkrusisaldusega vahepalasi või snäkke.

Barebells proteiinibatoon

Barebells proteinibatoon on viimaste aastate üks popullarseim ja „kuumim“ proteiinibatoon. Soovitame seda proovida kõikidel magusa sõpradel. Lisaks on meil hitt-toodetest valikus ka Big Block proteiinibatoon, kus on koguni 50g valku batooni kohta. Samuti on meie klientide ja sõprade pikaaegne lemmik Whey Chocolate Bar.