Näitan ainukest tulemust

Stevia

Stevia ehk Steevia ehk Suhkruleht on taimest toodetav stevioolgükosiid, mis on maailma populaarseim tervislik kalorivaba suhkruasendaja. See taim on pärit Lõuna-Ameerikast kus selle magusaid omadusi on kasutatud juba üle 1500 aasta. Kuna Stevia taime ekstrakt on muidu ligi 300 korda magusam tavalisest suhkrust siis täiesti lahjendamata kujul seda kodus kasutada ei saa. Seetõttu toimib see aga ideaalselt kombinatsioonis loodusliku erütritooliga. Loe lähemalt

-17%
Original price was: €5.90.Current price is: €4.89.
-14%

Supertoit/Tervisetoit

Overnight Oats Puder (1000g)

Original price was: €13.90.Current price is: €11.89.
-36%
Original price was: €13.90.Current price is: €8.89.
-14%
Original price was: €13.90.Current price is: €11.89.

Proteiinibatoonid/Vahepala/Snäkid

Leader Softbar kiudainerikas valgubatoon (60g)

2.49

Steviat tuntakse ka Suhkrulehe nime all.

Erütritool (Erythritol)

Looduslikku erütritooli leidub näiteks pirnides, arbuusides ja viinamarjades ning see näeb oma väikeste kristallsete tükikestega välja nagu tavaline valge lauasuhkur. Magususelt on ta aga vähem magus ning seetõttu sobib loodusliku kombinatsioonina väga hästi kokku steevia ekstraktiga asendamaks suhkrut. Erütritool on samuti kalorivaba ja kuna veresuhkrut ei tõsta siis sobib hästi isegi diabeetikutele.

Stevia eelised suhkru ees:

Ei lõhu hambaid
Aitab kaasa normaalsele vererõhule
Mõjub hästi südamele ja veresoonkonnale
Sobib diabeetikutele
100% looduslik
Vähendab gaaside teket
Stevia on süsivesiku vaba ning selle glükeemiline indeks on 0

Erinevalt suhkrust on Steevial kaalu alandav toime. Stevioolglükosiide sisaldavad toiduained aitavad inimestel vähendada toidu ja jookidega saadavat energiahulka – see tähendab, et tarbite vähem kaloreid.

Steevia on enamasti kas pulbri või tablettide kujul ning seda võib kasutada ükskõik millise magustoidu valmistamisel või magustamisel. Samuti sobib see kasutamiseks koos erinevate Supertoitude/Tervisetoitudega või hoopis segamiseks smuuti sisse.