Näitan ainukest tulemust

Multivitamiinid

Multivitamiinid ehk vitamiinide ja mineraalainete kompleksid on kombinatsioonid olulistest mikrotoitainetest. Multivitamiini kompleksid sisaldavad vajalikus päevases koguses vitamiine ja mineraale, toetamaks organismi igapäevast talitlust. Multivitamiinid sobivad tarvitamiseks kõikidele vanusegruppidele.

Miks Multivitamiine tarvitada?

Organismi tervislikuks talitluseks on vaja saada suurel hulgal vitamiine- ja mineraale. Sageli pole inimestel lihtsalt aega, teadmisi või võimalust, et toituda korralikult ning püüda hoida oma menüüs erinevaid vitamiini- ja mineraalirikkaid toitaineid.

Sellisel juhul võivad aidata hõlpsasti kasutatavad multivitamiini komplekse, tänu millele saab katta oluliste mikroelementide vajaduse. Multivitamiinide tarvitamisel Te: parandate enda üldist terviseseisundit, tõstate üldist energiataset organismis, parandate ja aitate korras hoida oma keha luustikku ning hoolitsete selle eest et Teie immuunsüsteem töötaks korralikult. Loe lähemalt

-20%

Vitamiinid ja Mineraalid

ADEK Vitamins (60caps)

7.89
-10%

Testosterooni tõstjad

VITAMAX Men (60 tabletti)

8.89
-10%

Vitamiinid ja Mineraalid

VITAMAX Women (60 tabletti)

8.89
-14%
-10%

Vitamiinid ja Mineraalid

Max Complete (60 tbl)

8.89
-23%

Vitamiinid ja Mineraalid

VITA-MIN ONE (60caps)

9.89
-7%

Vitamiinid ja Mineraalid

ON Opti-Men (180tab)

41.89
-13%

Vitamiinid ja Mineraalid

ON Opti-Men (90tab)

25.89
-12%
14.90
-13%

Multivitamiinid

ON Opti-Women (120caps)

34.89
-20%

Multivitamiinid

ON Opti-Women (60caps)

19.89
-5%
-17%

Vitamiinid ja Mineraalid

Mega Vitamin Pack (30pakki)

24.99
-23%
29.99
-21%

Vitamiinid ja Mineraalid

ProActive Vitamiin Supreme (30 tbl)

3.89

Vitamiinid ja Mineraalid

VITA-MIN Multiple Sport (60caps)

12.90

Mis võiks olla multivitamiini sees?

Vitamiinidest võiks multivitamiinid sisaldada: A-vitamiin, B-rühma vitamiinid, C-vitamiin, E-vitamiin ja D-vitamiin, mis on mõeldud organismi tugevdamiseks, vaimse selguse parandamiseks ja kvaliteetse treeningu jaoks piisava energiataseme säilitamiseks. Loe rohkem nendest vitamiinidest klikkides vitamiinigrupi peale.

Mineraalidest võiks multivitamiini sees kindlasti olla: Magneesium, Tsink, Kaltsium, Kaalium ja Raud. Loe samuti antud mineraalidest ja nende toimest rohkem nende peale klikates.

Kindlasti on multivitamiini vajadused väga erinevad ning on mitmeid tegureid, mida peaks arvestama. Olulised faktorid multivitamiini kanguse valimis on kindlasti kehakaal, vanus, sportlikud eesmärgid, tervislik seisund jms. Meie valikust leiad:

  • Multivitamiinid meestele
  • Multivitamiinid naistele
  • Multivitamiin lastele
  • Multivitamiin sportlastele

Kui jääd valiku tegemisel hätta, siis kindlasti kirjuta meile: info@fit360.ee.