Näitan ainukest tulemust

CLA – Konjugeeritud linoolhape

CLA ehk konjugeeritud linoolhape (Conjugated Linolein Acid). CLA-d on 28 erinevat vormi. Nende vormide erinevus seisneb selles, et nende kaksiksidemed on paigutatud mitmel viisil. CLA on põhiliselt polüküllastumata Omega-6-rasvhapete tüüp. Teisisõnu, see on tehniliselt transrasv, kuid loomulik transrasv, mis esineb paljudes tervislikes toitudes. Seda on leitud taimsetes õlides, piimatooteedetes ja rohuga toidetud lihas, näiteks veiselihas. Katsed on näidanud, et sellel on toidulisandil on mõju keharasva kaotamisele, suurenenud lihasmassile ja immuunsüsteemile. Loe lähemalt

-21%
Original price was: €18.90.Current price is: €14.99.
-23%
Original price was: €14.90.Current price is: €11.49.
-17%
Original price was: €17.90.Current price is: €14.89.
-14%
Original price was: €13.90.Current price is: €11.89.
-8%

Supertoit/Tervisetoit

CLA Pulber (300g)

Original price was: €25.90.Current price is: €23.90.
-24%

Kasulikud rasvhapped

Evolite CLA (100 gelcaps)

Original price was: €16.90.Current price is: €12.89.

CLA kohta tehtud uuringud on kinnitanud järgmist: aitab kasvatada lihaseid, toimib rasvapõletajana ning loob optimaalse rakukeskkonna, mis on hea tervise eelduseks.

Üks enim uuritud CLA eeliseid on selle potentsiaal toimida rasvapõletajana. Kuigi loomkatsetes võib olla tõendeid selle kohta, et CLA parandab rasva kadu, ei ole seda nii palju testitud inimeste peal. Ülevaates, milles võrreldi erinevaid CLA-toidulisandite strateegiaid, jõuti järeldusele, et 3g võib põhjustada mõõduka kehakaalu languse, kusjuures kaalukaotus aeglustub 6 kuu pärast.

Siinkohal on oluline meelde tuletada, et toidulisandid ei asenda tervislikku toitumist ega ka regulaarset treeningut. Rasva % vähendamine ja lihasmassi kasvatamine saab alguse tervislikust toitumisest ja regulaarsest treening harjumusest. Juhul kui need kaks punkti on täidetud tasub alles mõelda kaalu langetamist soosivate toidulisandite peale.

Millised kõrvalmõjud kaasnevad CLA liigtarbimisega?

Teaduslikud uurimistööd näitavad, et looduslike CLA-de toidust saamine on kasulik. Toidulisandites leiduv CLA on valmistatud linoolhappe keemilisest muutmisest taimeõlidest, mistõttu on need enamasti teises vormis kui tavalises toidus looduslikul kujul leiduv CLA. Nagu me teame toob iga liigtarbimine endaga kaasa pigem kahjusid kui kasusid. Otseselt ei saa seda CLA kohta väita, kuid soovitame tarbida CLA-d vastavalt juhistele, mida soovitab tootja.

Kellele on Kojugeeritud Linoolhape ehk CLA mõeldud?

Mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kes soovivad vähendada keha rasva, CLA on unikaalne avastus, mis aitab neid eesmärke efektiivsemalt saavutada ning omab positiivset efekti immuunsüsteemile ning käitub antioksüdandina.

On leitud, et üliefektiivselt töötab CLA koos Rohelise Tee ja L-karnitiiniga. Vaata ka ühte meie antud toodet SIIT.