Näitan ainukest tulemust

DAA

DAA ehk D-asparagiinhape on aminohape, mida toodetakse hüpofüüsis, hüpotalamuses ja munandites. See on libiido ja kudede kasvuga seotud ühendite tootmisel äärmiselt oluline element, millel on eriline seos testosterooni tootmisega.

DAA on viimaste aastate jooksul muutunud ülipopulaarseks füüsiliselt aktiivsete inimeste seas, kes soovivad parandada oma jõudlust ja lihaste struktuuri.

D-asparagiinhape on eriline aminohapete tüüp, mis stimuleerib signaalmolekulide tootmist, mis omakorda suurendab hormoonide tootmist munandites ja hüpofüüsis. Testosteroon on meessuguhormoon, mida toodetakse munandites ja mis on hüpertroofia protsessis kõige olulisem hormoon, kuna see on võimeline tohutult suurendama valgusünteesi, mis soodustab valgumolekulide muundumist lihaskiududeks. Loe lähemalt

-29%

Testosterooni tõstjad

Mutant Test (90caps)

Original price was: €34.90.Current price is: €24.89.
-13%

Testosterooni tõstjad

Testo Extreme (90caps)

Original price was: €14.90.Current price is: €12.89.
-7%
Original price was: €14.90.Current price is: €13.89.
-13%

Testosterooni tõstjad

Testo Booster (90caps)

Original price was: €14.90.Current price is: €12.89.

D-Asparagiinhape

Kui suurendate testosterooni tootmist märkimisväärselt, tähendab see seda, et kasvatate lihasmassi kiiremini. See on D-asparagiinhappe üks suurimaid omadusi. Sõltumatud uuringud näitavad, et DAA päevane annus võib parandada testosterooni tootmist vähem kui kahe nädala jooksul peaaegu 40%! Ühe uuringu käigus tõstis asparagiinhappe võtmine 12 päeva vältel LG ja testosterooni taset katsealuste meeste organismis 33% võrra.

Samuti näitasid teised uurimistööd, et mida rohkem võetakse DAA-d, seda parem on selle võtmisest saadav efekt. Selliseid katseid on läbiviidud palju ning nende tulemused on sarnased.

DAA positiivsed omadused

Samuti vastutab Asparagiinhape kontsentratsiooni ja õppimisvõime eest. See suurendab vastupidavust ja osaleb teiste aminohapete nagu treoniin, lüsiin, metioniin, arginiin ja isoleutsiin sünteesis. See suurendab ka treeningu efektiivsust, vähendab väsimust ja depressiivsete seisundite tekkimise tõenäosust. D-Asparagiinhape soodustab ammoniaagi ja muude toksiliste ühendite eemaldamist. Mõjub positiivselt maksa funktsioonile.

D-Asparagiinhape stimuleerib keha kaitse kõige olulisemate elementide, nimelt immunoglobuliinide ja antikehade, sünteesi. Aitab uute RNA- ja DNA-rakkude loomisel, abistades mikroelementide transportimisel.

Meie valikus leiad DAA kapsli, tableti ja pulbri kujul.

Vaata ka teisi Testosterooni tõstjaid SIIT!