Näitan ainukest tulemust

Omega 3-6-9

Omega 3-6-9 on rasvhapete kompleks, mille komponendid Omega 3 ja Omega 6 on polüküllastumata ning Omega 9 on monoküllastumata. Omega 3-6-9 komplekse ammutatakse  väga mitmest erinevast õli allikast ning pole olemas ühte õiget head Omega 3-6-9 ning mingit, mis on väga halb.

Küllastunud rasvhapete aatomid on seotud ühekordsete sidemetega ning on seetõttu keemiliselt inertsemad. Küllastumata rasvhapete mõne süsinikuaatomi vahel on aga mitmekordsed sidemed ning need rasvhapped on keemiliselt aktiivsemad. Organism kasutab rasvhappeid väga erinevalt, kuid kõige olulisem on teada, et iga rakk kehas on ümbritsetud kahekordse lipiidmembraaniga, mille suures osas moodustavad rasvhapped.

Omega rasvhapetel asub küllastumata aatomitevaheline side süsinikuahela lõpust (omega on kreeka tähestiku viimane täht) lugedes kas 3. või 6. või 9. kohal. Mõistagi võivad küllastumata sidemed asuda ka mujal ja neid võib olla rohkem kui üks. Polüküllastumata rasvhapetel ongi küllastumata sidemeid enam kui üks. Loe lähemalt

-17%

Kasulikud rasvhapped

Omega 3-6-9 (90caps)

Original price was: €11.90.Current price is: €9.89.
-12%

Kasulikud rasvhapped

Omega 3-6-9 (180caps)

Original price was: €16.90.Current price is: €14.89.
-18%

Kasulikud rasvhapped

ICONFIT Omega 3-6-9 (90caps)

Original price was: €10.90.Current price is: €8.99.
-29%

Kasulikud rasvhapped

Evolite Omega 3-6-9 (100caps)

Original price was: €13.90.Current price is: €9.89.
-16%
Original price was: €12.90.Current price is: €10.89.

Omega 3 ja Omega 6 rasvahapped

Kõige popimad ja enamräägitud kolmest rasvhappest on kindlasti Omega 3 rasvhapped. Kui toidus on Omega 6 ja Omega 3 ja rasvhapete suhe normaalsele lähedane, siis on inimkehas põletikuvastaste ühendite tootmine piisav. Seega on põletikuliste seisundite puhul oluline korrigeerida toidus nende kahe rasvhappe suhet, suurendades Omega 3 ja vähendades Omega 6 rasvhapete osakaalu.

Inimkeha suudab sünteesida küllastunud rasvhappeid ning ka enamikku küllastamatutest. Kaht ülivajalikku rasvhapet (Omega 3 ehk ALA ja Omega 6 ehk linoolhape) inimese organism aga ise ei sünteesi, need peavad tulema toidust ning olema õiges vahekorras. Inimestel, kes söövad võimalikult palju naturaalset toitu, on omega 6/omega 3 suhe umbes 4:1. Parim omega 6 ja omega 3 suhe toidus oleks 2:1. Nii on keha vajadused kaetud ja tervis korras. Paraku kipub paljudel inimestel see suhe olema palju kordi suurem. Omega 6 rasvhapete suur ülekaal ja rohkus seondub mitmete haiguste kasvava riskiga – ateroskleroos, insult, osteoporoos, astma, ekseemid jne.

Loe rohkem Omega 3 rasvhapete kohta SIIT!

Omega 3-6-9 kapslid

Omega 3-6-9 kapslid kompleks on mõeldud kroonilise väsimussündroomi tekke ennetamiseks, samuti südame-veresoonkonna, kesknärvisüsteemi, närvisüsteemi kaitsmiseks ja normaalse hormonaalse taseme säilitamiseks.

Samuti aitavad Omega 3-6-9 kapslid toetatada veresoonte tervist, naha elastsust, kõõluseid ja liigeseid. Lisaks on ka leitud, et neil võib olla postiivne toime vähendada depressiooni.

Vaata ka teisi kasulikke rasvhappeid SIIT!