QNT Enerjack (12x75g)

Original price was: €23.40.Current price is: €18.79.

Enerjack:

  • Kohene energia
  • Segu erinevatest kvaliteetsetest süsivesikutest
  • Sobib iga spordiala harrastajale/edasijõudnule

QNT Enerjack on energiabatoon, mis annab eneriat kõikidele sportlastele ja aktiivsetele inimestele, kes tegelevad treeningu või raske füüsilise tööga. Tänu selle kombinatsioonile, kus on lihtsad ja komplekssed süsivesikud, mis on saadud kaerast ja teistest allikatest, QNT Enerjack on maitsev vahepala, mida saab tarbida igas olukorras ning mis toodab kohese ja kauakestva energia.

Ratturid, jooksjad ja kõik kestvusaladega tegelejad kuid ka mägironijad, meeskonnasportlased (jalgpallurid, rugby, korvpalli mängijad) ja aktiivsed inimesed erinevatelt aladelt, teavad väga hästi, kui oluline roll on töökindlal energiaallikal, et edukalt võistelda nõudval treeningsessioonil või võistlusel. Tihti lõppeb tõsine treening ebaõnnestumisega “tänu” vähesele energiale. See on situatsioon, mida kõik sportlased tahavad vältida.

QNT Enerjack on sellele suurepärane lahendus, sest siin peitub palju koheselt saadavat energiat. Väike pakend, lihtne kaasas kanda ja tarbida igas olukorras! 2 suurepärast maitset: cafe latte ja double chocolate.

OSTA KARBIGA JA SÄÄSTA!