BCAA Joogipulber (10g)

Original price was: €1.20.Current price is: €0.89.

  • Väike (10g) pakend, võtab vähe ruumi trenni- või käekotis
  • Mugav kasutada, vala pulber otse joogipudelisse ja lisa vesi
  • Võimalus osta vastavalt vajadusele väiksemaid koguseid

 

BCAA KASULIKKUS:

BCAA aminohapped kuuluvad asendamatute aminohapete hulka s.t. et organism ei ole neid võimeline ise
sünteesima ning normaalseks kasvuks ja arenguks peab neid üliolulisi aminohappeid kindlasti joogiga/
toiduga saama. BCAA tarbimine kiirendab keha taastumisvõimet peale füüsilist koormust, vähendab treeningujärgset
kurnatust ja hilisemat lihaste valulikkust. BCAA aitab edukalt võidelda närvisüsteemi üleväsimusega vastupidavustreeningutel ja dieedi ajal põletada
rasva ning säilitada lihast.

L-leutsiin on üks tähtsamaid aminohappeid, mida tõestavad tipptasemel teaduslikud katsed. Leutsiin soodustab taastumist ning ja kaitseb lihaskude “rikete” eest (anti-kataboolne efekt). Lihased kasutavad leutsiini, kui käsil on kõrge intensiivsusega tegevus.  L-valiin on asendamatu aminohape, millel on stimuleeriv toime. Valiin on vajalik vigastatud lihaskudede taastamiseks ja organismis lämmastiku normaalse taseme hoidmiseks. Lihased kasutavad valiini kui energiaallikat. Valiini kasutatakse sageli aminohapete defitsiidi korrektsioonis, mis võivad tekkida ravimite tarvitamise harjumusest.
L-isoleutsiin on vajalik hemoglobiini sünteesimiseks. Samuti stabiliseerib ja reguleerib suhkru taset veres ning energiavarustuse protsesse. Isoleitsiin on vajalik mitmete psüühiliste haiguste raviks.
B6 vitamiinil on meie kehas palju tähtsaid ülesandeid, kuid üheks olulisemaks võib pidada selle tuge südame-veresoonkonna haiguste ennetamisel. B6 vitamiini on vaja aminohapete normaalse ainevahetuse tagamiseks (sh valkude lõhustamiseks ja kasutamiseks).

Tootekood: 5094 Kategooriad: , , , ,