KNEE WRAPS

Kuumakse al. 5.15 / 12 kuud

59.90

GASP KNEE WRAPS

Põlvesidemed on eriti tugevad, tagades põlvedele suurepärase toestuse ja lubades kasutada suuremaid treeningraskuseid. GASP põlvesidemed  aitavad ennetada vigastusi ja võimaldavad efektiivseid jalatreeninguid ka nõrgemate põlvedega inimestele. Mõeldud sportlastele, kes treenivad suurte koormustega. Eriti soovitavad raskete kükkide ja jalapresside puhul. Aitab toetada põlveliigest vigastuste puhul ja ennetada põlvevigastusi.

Kuidas siduda korrektselt:Istu toolile või pingile. Alusta side tihedalt rulli keritud. Hoides jalga sirgena, hakka sidet kerima ümber jala, altpool põlvi, liikudes ülespoole. Keri seestpoolt väljapoole (vasakul jalal vastupäeva, paremal jalal päripäeva- see aitab vältida põlvekedra valet asendit). Kinnita sideme alguskoht põlve alla, kerides kaks kihti üksteise peale ja liikudes ülespoole ca poole sideme laiuse jagu(iga uus kiht katab eelmist ca poole laiuse jagu)
Kanna side jalale spiraalselt tihedalt ja pingul, liikudes üle põlve. Peatu umbes reie alumisel kolmandikul. Tõmba sideme ots eelmise kihi vahelt läbi, et see kinnitada.

SUURUS: Üks suurus

PIKKUS: 2m

MATERJAL: 80% puuvill, 20% elastaan

VÄRVUS: must/kollane

NB! Soovid tellida teistsugust mudelit, suurust või värvi? Võtame vastu BETTER BODIES ja GASP treeningrõivaste ning aksessuaaride tellimusi. Tellimine toimub 2 korda kuus. Soovi korral kirjuta: info@fit360.ee

Tootekood: 230118 Kategooria: